Kurumsal

Tanıtım Kataloğu

Tanıtım Kataloğu
Artesis Çevre ve Danışmanlık tanıtım kataloğunu bilgisayarınıza PDF dosyası olarak indirebilirsiniz.

Kataloğu İndir

Neden Artesis

ARTESİS ÇEVRE ve DANIMANLIK; modern dizayn ve üstün mühendislik projelendirmesi ile tasarladığı arıtma tesisleri ile atıksuların en verimli ve optimum şekilde fiziksel, kimyasal, biyolojik yöntemlerle arıtılmasını gerçekleştirir. Günümüzde evsel ya da endüstriyel atıksu olarak nitelendirilen bu atıksuların arıtma teknolojileri sayesinde tekrar geri dönüşümü sağlanmakta ve etkileri bertaraf edilmektedir.


Artesis Çevre olarak arıtma sistemlerinin projelendirilmesinde atıksuyun karakterize bağlı olarak size en uygun atıksu arıtma sistemini tasarlıyoruz.

 

Tam otomatik çalışan ve personel istihdamına gerek duyulmayan %100 proses memnuniyet garantisine sahip anahtar teslimi atıksu arıtma sistemlerini hizmetinize sunmaktayız.

 

Tesisten çıkan arıtılmış suyun doğrudan deşarj edebileceği gibi, bahçe sulamada da kullanılabileceğini belirterek, 25687 sayı ve 31.12.2004 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği’nin öngördüğü deşarj standartlarına uygun kriterlerde olacağını taahhüt etmekteyiz.

 


Web Tasarım ve Uygulama | RF